Ремонт залізобетонних споруд Alpservice
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Сайт знаходиться у розробці. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Компанія «Альпсервис» вже більше 30 років проводить роботи із застосуванням техніки промислового альпінізму. Наші фахівці працюють на найвищих об'єктах України, використовуючи оригінальні рішення щодо забезпечення доступу до місця виконання робіт.
Пріоритетним напрямком нашої діяльності є механізований ремонт (торкретування) і антикорозійний захист бетонних споруд.
 У цій галузі фірмою «Альпсервис» накопичено унікальний досвід, який, разом із застосуванням сучасних технологій і використанням новітнього обладнання дозволяє задовольнити запити самого вимогливого замовника. Підвищення якості і швидкості виконання робіт досягається за рахунок застосування спеціалізованого устаткування.
 У нашому арсеналі є високопродуктивні піскоструминні апарати, унікальна високонапірна установка гідродинамічного очищення бетону та сталі від продуктів корозії з робочим тиском 2000 атмосфер, хімічних відкладень, агрегати безповітряного розпилення для нанесення лакофарбового покриття, обладнання для виробництва оздоблювальних і ремонтних робіт по бетону механізованою  методою торкретування.
 Всі роботи проводяться  відповідно до проектів, що розробляються з застосуванням останніх досягнень в галузіі реконструкції залізобетонних споруд. При виконанні робіт використовується спеціально розроблена відповідно до ISO 9000 «Система забезпечення якості робіт».
 Для вирішення різних технологічних і матеріалознавчих задач «Альпсервис» співпрацює з провідними фахівцями проектних інститутів. Використання зарубіжних матеріалів  та технологій, їх вітчизняних аналогів, дозволяє на високому технічному рівні проводити якісний ремонт і відновлення залізобетонних конструкцій будь-якої складності.
Instagram
@_pavel_shulga
Instagram